creatEX - program akwizycji danych VTI-Instruments - VTI Instruments - Systemy Akwizycji Danych DAQ

Akwizycja Danych Pomiarowych

Autoryzowany przedstawiciel

Data acquisition (DAQ)

Przejdź do treści

creatEX - program akwizycji danych VTI-Instruments

OPROGRAMOWANIE

MODUŁOWE BLOKI AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW POMIAROWYCH VTI-INSTRUMENTS


Modułowe, wstępnie opracowane bloki / karty pomiarowe Core ATE, które upraszczają opracowanie i wdrożenie systemów ATE

creatEX - PXIe, VXI, LXi, VME
Od wymagań do dostawy, VTI może pomóc w każdej fazie procesu projektowania systemu testowego, począwszy od wyboru komponentów, aby pomóc zdefiniować i skonfigurować kompletne systemy "pod klucz". Klienci mogą wykorzystać doświadczenie VTI w zakresie testowania, aby opracować skuteczne strategie testowe z wykorzystaniem najnowszych technologii i najlepszych praktyk w branży, jednocześnie uwalniając zasoby wewnętrzne, koncentrując się na rozwoju podstawowych produktów lub możliwości. VTI może nie tylko pomóc w zmniejszeniu kosztów ogólnych, ale także zwiększyć wydajność, zmniejszyć koszty operacyjne i złagodzić długoterminowe problemy z utrzymaniem i starzenie się.

SYSTEMY TURNKEY
Systemy "pod klucz" są całkowicie zintegrowanym systemem testowym z zestawami programów testowych gotowych do użycia przez klienta. VTI może zaakceptować określone wymagania lub współpracować z klientami w celu opracowania strategii testu i zdefiniowania systemu. VTI może również opracować wytrzymałe lub przenośne systemy testowe dostosowane do wymagań klienta.
Dzięki doświadczeniu i doświadczeniu VTI w projektowaniu systemów testowych, możemy dostarczać systemy szybciej, z mniejszymi godzinami inżynierii i po niższych kosztach niż tworzenie systemów w domu. Ponadto VTI oferuje długoterminowe usługi serwisowe i konserwacyjne, oferując naszym klientom spokój ducha, a także oszczędzając czas i pieniądze na rozwój i utrzymanie systemu testowego.

PODSTAWOWA INTEGRACJA
Klienci mogą skupić się na oprogramowaniu systemowym lub rozwoju TPS i pozwolić VTI na obsługę wszystkich innych aspektów rozwoju systemu testowego. VTI może zapewnić w pełni skonfigurowane, przetestowane i udokumentowane zespoły sprzętowe zainstalowane w szafach. Wraz z tym możemy również zapewnić:
Zintegrowane zespoły odbiorników
Adapter do samokontroli i program autotestu
Adaptery interfejsu testowego (ITA)
Kalibracja TPS
Interfejs UUT i zestawy kabli
Każdy system jest w pełni przetestowany i zweryfikowany na poziomie systemu przed dostawą, zapewniając wydajność. Znaczne oszczędności czasu i kosztów są uzyskiwane w ramach pozyskiwania komponentów, wytwarzania i debugowania systemów.
creatEX - software: test executives, program sets, application, interactive GUI
Najważniejsza inwestycja każdego automatycznego projektu testowego znajduje się w oprogramowaniu systemowym. Od sterowników i narzędzi architektury otwartej po kompletne gotowe do użycia pakiety do niestandardowych usług programistycznych, VTI oferuje klientom szeroką gamę opcji dla każdego wymagania.

OPROGRAMOWANIE I NARZĘDZIA OPROGRAMOWANIA

Wszystkie produkty VTI obsługują standardowe sterowniki IVI lub Plug & Play i wspierają tworzenie aplikacji we wszystkich typowych środowiskach, w tym C #, Visual Basic, LabVIEW, Python, C / C ++ i Java. Miękkie panele przednie i przykładowy kod są dostępne dla każdego produktu, co jeszcze bardziej upraszcza rozwój.


APLIKACJE TURNKEY
W przypadku aplikacji do zbierania danych, VTI oferuje potężne rozwiązania programowe "pod klucz", które zapewniają środowiska bez programowania z intuicyjnymi interfejsami GUI, ułatwiając uproszczone konfigurowanie testów, pozyskiwanie, monitorowanie i analizę. Pakiety "pod klucz" obejmują EXLab dla ogólnych wymagań akwizycji danych, X-Modal dla zaawansowanej analizy modalnej i Test dla I-deas dla aplikacji NVH.

PROGRAM TESTU USTAWIENIA USŁUG ROZWIJANIA / AKTUALIZACJI / WYŁADUNKU
Od wymagań do dostawy, VTI może pomóc w zaplanowaniu i wykonaniu wymagań testowych. Nasz zakres możliwości obejmuje:
Zrozumienie produktu i pomoc w opracowaniu dokumentów wymagań testowych
Opracowywanie adapterów interfejsów do wymagań testowych
Opracowywanie programów dla konkretnych testów i integracja naszych rozwiązań z wykonawczym testem
Ponadto możemy również wykonywać aktualizacje istniejących programów testowych w celu dodania nowych funkcji lub poprawy wydajności. Oferujemy również usługi odciążenia TPS w celu transportu lub ponownego wdrożenia istniejących TPS na nowych urządzeniach testowych.
creatEX - racks

Wstępnie opracowane statywy systemowe ATE z VTI pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i dokumentację naszym klientom. Stojaki są dostępne w wysokości 42U i 25U, zarówno dla standardów 19-, jak i 24-calowych EIA. Te w pełni zmontowane stojaki są dostarczane wraz z dystrybucją mocy, wentylatorami i filtrem, półkami i panelami do zaślepiania.

Dostępne są również opcjonalne wiatraki, interfejsy masowego połączenia / odbiornika, wyprodukowane przełączniki zespołów przewodów i akcesoria. Zaprojektowane wyłącznie dla ATE, VTI, stelaże creatEX zapewniają, że precyzyjne urządzenia testowe mogą być odpowiednio przechowywane i chłodzone.

Produkty:
CMX-9125

CMX-9125 - CreatEX 25U Rack, 19”; Single Phase PDU with Removable Door and Side Panels

CMX-9125-2CMX-9125-2 - CreatEX 25U Rack, 24” Single Phase PDU with Removable Door and Side Panels


 CMX-9138
 CMX-9138 - CreatEX 42U Rack, 19”; Single Phase PDU with Removable Door and Side PanelsCMX-9400 CMX-9400 - Smart UUT Air Flow Management System --
Core ATE subassemblies, interface assemblies, cable-less I/O solutions, test adapters

Dokumentowanie, konfigurowanie i testowanie systemu modułowego wiąże się z czasem i kosztami, aw wielu przypadkach koszty te mogą być nieprzewidziane z powodu problemów z interoperacyjnością. Doświadczenia VTI w modułowych instrumentach w połączeniu z naszą siłą w utrzymywaniu integralności sygnału w kompletnym przełączaniu i ścieżka wejścia / wyjścia może być wykorzystana przez naszych klientów poprzez zakup naszych zintegrowanych podsystemów.


creatEX - systemy zautomatyzowane
creatEX - systemy zautomatyzowane
PXIE, VXI, integrated PXIE/LXI, RF/Microwave

Firma VTI Instruments oferuje modułowe systemy mainframe do VXI, PXI Express i LXI:

 • EX1200 Moduły główne LXI do zintegrowanego precyzyjnego przełączania o wysokiej gęstości i wejścia / wyjścia

 • CMX PXIe mainframe do szybkiego i modułowego oprzyrządowania, jak również do zastosowań wymagających precyzyjnego przełączania o małej gęstości i wejścia / wyjścia zintegrowanego z instrumentami.

 • CMX34 Integrated PXIe / LXI jednoczęściowy komputer typu mainframe ze zintegrowanymi instrumentami, przełączaniem i wszystkimi połączeniami i złączami interkonektu, złożony, udokumentowany i przetestowany, gotowy do zainstalowania w systemie testowym. Łączy w sobie moc konwoju i przepustowość danych PXIe z możliwościami precyzyjnego przełączania LXI, aby zapewnić najlepszą w klasie wydajność na poziomie systemu.

 • EX7000 LXI mainframe do przełączania i trasowania sygnałów RF i mikrofalowych. Obejmuje to niestandardowe jednostki interfejsu RF (RFIU) z przekaźnikami, tłumikami, spliterami, łącznikami, izolatorami i innymi elementami mikrofalowymi lub RF.

 • Komputery główne VXI do zsynchronizowanych wymagań we / wy o bardzo dużej gęstości.
PXIE, VXI, LXI, VME

Produkty i systemy VTI są używane do monitorowania i rejestrowania danych, które charakteryzują fizyczną integralność i wydajność samolotów, silników i innych dużych struktur, i pomagają zautomatyzować testy funkcjonalne złożonych układów elektronicznych, w których kluczową rolę odgrywają podsystemy przełączania sygnałów. Wiedząc, że mówimy o aplikacjach, od bezpieczeństwa lotów po bezpieczeństwo wojsk, aż po krytyczną infrastrukturę, definiujemy nasze nieustanne dążenie do wydajności i jakości produktu. Klienci wymagają wierności i wydajności pomiaru ze swoich urządzeń testowych; Niezależnie od tego, czy typ sygnału to napięcie, prąd, rezystancja, temperatura, ciśnienie, czy naprężenie, niewiele firm może dopasować nasze możliwości.


Przełączanie rdzeni na ogół wymaga użycia przekaźników, styczników lub komponentów półprzewodnikowych do otwierania, zamykania i trasowania obwodów w celach testowych. Przekaźniki te mogą być przełącznikami do gromadzenia małych sygnałów, urządzeniami stosowanymi w przełączaniu wysokiego napięcia lub czymkolwiek pomiędzy.
W środowisku produkcyjnym test produkcyjny określa, czy produkt spełnia standardy jakości obowiązujące w firmie. Dlatego wyniki testu muszą być dokładne i wiarygodne, w przeciwnym razie jakość produktu może zostać zakwestionowana. Poprzez automatyzację testu eliminowane są błędy związane z interwencją człowieka. Zautomatyzowane testy mają także dodatkową zaletę, ponieważ skracają czas cyklu testowania, zwiększając w ten sposób wydajność produkcji. W VTI Instruments produkty przełączające są korzystne dla wielu automatycznych aplikacji testowych:
 • Przełącz / Zmierz
 • Szybkie przełączanie półprzewodnikowe
 • Przełączanie zasilania
 • Rozwiązania przełączania wysokiego napięcia
 • Przełączanie macierzy
 • Przełączanie RF / mikrofalowe

creatEX - systemy zautomatyzowane - instruments

Produkty i systemy VTI są używane do monitorowania i rejestrowania danych, które charakteryzują fizyczną integralność i wydajność samolotów, silników i innych dużych konstrukcji, a także automatyzują testy funkcjonalne złożonych systemów elektronicznych. Wiedząc, że mówimy o aplikacjach, od bezpieczeństwa lotów po bezpieczeństwo wojsk, aż po krytyczną infrastrukturę, definiujemy nasze nieustanne dążenie do wydajności i jakości produktu. Klienci wymagają wierności i wydajności pomiaru ze swoich urządzeń testowych; Niezależnie od tego, czy typ sygnału to napięcie, prąd, rezystancja, temperatura, ciśnienie, czy naprężenie, niewiele firm może pochwalić się takimi osiągnięciami.

Produkty Core ATE są adresowane do szerokiej gamy aplikacji, niezależnie od platformy, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać najlepszy produkt do swojej aplikacji. Ponadto firma VTI wspołpracuje z innymi wiodącymi producentami oprzyrządowania, aby dostarczać najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania dla klientów.


UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08       Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści