PXI i PXIE DAQ Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus - VTI Instruments - Systemy Akwizycji Danych DAQ

Akwizycja Danych Pomiarowych

Autoryzowany przedstawiciel

Data acquisition (DAQ)

Przejdź do treści

PXI i PXIE DAQ Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus

Akwizycja Danych DAQ > PXI

PXI Express jest najszybszą dostępną obecnie platformą do akwizycji danych o niezrównanych przepustowościach przekraczających 1GB/si opóźnieniach mniejszych niż 1μs. To sprawia, że ​​systemy akwizycji danych oparte na PXI Express są idealne do zastosowań wymagających dużej ilości danych, takich jak szybka digitalizacja, generowanie sygnałów i interfejsy komunikacyjne, w których wysokie częstotliwości próbkowania i liczba kanałów mogą powodować dławienie innych interfejsów.


PXI Instruments / Chassis
PXI Express zapewnia szybszą przepustowość, a ponieważ jest oparty na PCI Express, jest bardziej odporny na przestarzałość w stosunku do swojego poprzednika PXI. Cały nasz nowy rozwój oparty jest na PXI Express, aby zapewnić długoterminową rentowność naszych produktów.
Obudowa PXIe
W VTI produkujemy podwozie, które jest kompatybilne ze wszystkimi hybrydowymi kartami PXI Express i PXI. Nasze produkty są łatwo skalowane od rozmiaru tabletu do wielu szaf rackowych, a wiele z naszych obudów PXI Express może obsługiwać prędkość przesyłu danych do 8 GB / s.
Podsystemy PXIe
Ze względu na dużą ilość dostępnej przepustowości nasze podsystemy PXI Express obejmują aplikacje, w tym generatory sygnałów PXI Express, przełączniki sygnału PXI Express (obsługa sygnałów z DC do 26,5GHz), digitizery PXIe i inne aplikacje.

ZALETY systemu PXI i PXIe

Niezawodność
VTI jest pierwszym wyborem dla aplikacji lub aplikacji o znaczeniu krytycznym, w których koszt testu jest wysoki, a awaria nie jest opcją. Zastosowania obejmują testowanie systemu rakietowego i testowanie silników rakietowych. Dzieje się tak dlatego, że nasze produkty są rozpoznawane w branży ze względu na ich niezawodność i są zaprojektowane z wbudowanymi możliwościami, aby zmaksymalizować pewność pomiaru. Mówiąc prosto, jeśli potrzebujesz sprzętu, który da Ci potrzebne wyniki, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć.
Długowieczność
Klienci oczekują, że systemy testowe wytrzymają co najmniej tak długo, jak testowane produkty. Może to być szczególnie trudne w przemyśle lotniczym i obronnym, gdzie produkty zwykle trwają dłużej niż dekadę. Dlatego każdy produkt VTI został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ryzyko przestarzałości i zagwarantować długoterminowe wsparcie.
Szczególnie w przypadku naszych podsystemów PXIe i PXIe zapewniamy, że nasze urządzenia są odporne na przestarzałość dzięki wykorzystaniu architektur system-on-chip (SoC). Nie musimy być uzależnieni od ciągłej dostępności chipów kontrolerów od innych producentów.
Zastosowanie PXI, PXIe
Large test system with integrated PXIE/LXI Mainframe
Large test system with integrated PXIE/LXI Mainframe
NOWOŚĆ

Seria SMX (PXI Express)   -   BROSZURA

Seria SMX - PXIe Express

Seria SMX jest rozszerzeniem wielokrotnie nagradzanej rodziny przełączników VTI serii EX1200. Zaprojektowany zgodnie z tą samą podstawową filozofią wysokiej gęstości bez kompromisów w zakresie wydajności, SMX po raz pierwszy wprowadza możliwość przełączania klasy instrumentalnej do PXI Express. Ponadto seria SMX wykorzystuje ten sam sterownik przełącznika, który jest używany w EX1200, umożliwiając bezproblemową integrację między rodzinami produktów. Upraszcza to przejście od niskiego do średniego systemu przełączników w PXI Express na duży system przełączników w EX1200.
SMX - modele
Produkty w standardzie PXI/PXIE

SERIA EMX-7500 - PXIe CYFROWE WEJŚCIE / WYJŚCIE

SERIA EMX-7500 - PXIe CYFROWE WEJŚCIE / WYJŚCIE
Główne cechy:
 • High current 300 mA sink
 • Wysoka gęstość 64 kanałów / karta
 • Izolacja 1000 V
 • Wiele cyfrowych poziomów logicznych LV TTL, TTL, 60 V Max, zdefiniowany przez użytkownika
 • Elastyczne konfiguracje:
  • Dedykowane wejście
  • Dedykowane wyjście
  • Osiem, 8-bitowe porty
 • Elastyczne oprogramowanie:
Wbudowany miękki panel przedni
Typowe sterowniki oprogramowania IVI

POBIERZ BROSZURĘ (EMX7500)
UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08       Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści