DAQ Panele główne i kontrolery - VTI-Instruments - VTI Instruments - Systemy Akwizycji Danych DAQ

Akwizycja Danych Pomiarowych

Autoryzowany przedstawiciel

Data acquisition (DAQ)

Przejdź do treści

DAQ Panele główne i kontrolery - VTI-Instruments

Serie produktow > Standard PXI Express

CMX18 - to 18-slotowy komputer mainframe PXI Express z 1 gniazdem kontrolera systemu, 6 gniazdami peryferyjnymi PXIe, 10 gniazdem hybrydowym PXIe i 1 gniazdem czasowym PXIe


POBIERZ BROSZURĘ CMX18

CMX18 - PANELE GŁÓWNE I KONTROLERY PXIE

 • 18-gniazdowa obudowa PXI Express z 1 gniazdem kontrolera systemu, 6 gniazdami urządzeń peryferyjnych, 10 gniazdami hybrydowymi i 1 gniazdem czasowym
 • Wysoka przepustowość Płyta montażowa PCIe Gen 2 z przepustowością 2 GB / s na gniazdo (4 GB / s na wysokiej przepustowości) i przepustowością systemu 8 GB / s
 • Solidna konstrukcja z rozszerzonym zakresem temperatur
 • Prawdziwa obudowa 4U
 • IEEE-1588 Synchronizacja instrumentów rozproszonych
 • Wbudowane monitorowanie systemu zapewnia pewność działania systemu i upraszcza debugowanie

PRĘDKOŚĆ PRZESYŁU
CMX18 wykorzystuje 4-liniową płytę montażową PCIe Gen 2, aby osiągnąć prędkość danych do 2 GB / s za pośrednictwem gniazda i systemu 8 GB / s.
DYSTRYBUCJA IEEE-1588
W połączeniu z kontrolerem Gigabit Ethernet LXI EMX-2500, CMX18 pozwala na zmienianie w czasie danych ze wszystkich modułów wtykowych na wspólnej podstawie czasowej dla zaawansowanego synchronizowania i synchronizacji. Ponadto zapewnia również możliwość synchronizacji systemów PXI z instrumentami LXI.
INNOWACYJNE CHŁODZENIE, ZMNIEJSZONY HAŁAS
CMX18 wykorzystuje innowacyjne metody chłodzenia, aby zoptymalizować przepływ powietrza, jednocześnie kontrolując hałas. Powietrze jest wyciągane z dołu i boków podwozia, a nie z góry, i usuwane z tyłu. Brak otworów na górnej powierzchni podwozia chroni go przed uszkodzeniem w wyniku rozlania.
OPCJE NA GÓRĘ STOŁU I MONTAŻU W RACK
CMX18 jest standardowo wyposażony w uchwyty i gumowe korki do użytku na stole. Dostępne są tradycyjne opcje montażu w stojaku z przednimi i tylnymi wspornikami.
ZESPOŁY ODBIORNIKA I ZINTEGROWANE PODZESPOŁY
Zestawy kabli i odbiorników są dostępne dla pełnej gamy produktów PXI Express oferowanych przez VTI.
CMX18 jest również dostępny jako część zintegrowanego podsystemu ATE CMX34. CMX34 łączy CMX18 z 16-szczelinową ramą główną EX1208A LXI, tworząc ściśle zsynchronizowany podzespół, który jest wyjątkowo zoptymalizowany pod kątem przełączania i we / wy. Ponadto CMX34 obejmuje w pełni zintegrowany podsystem przełączania i oprzyrządowania, który obejmuje moduły okablowania i odbiornika, a także może zostać upuszczony do systemu testowego.

CMX09 - to 9-szczelinowa płyta główna PXI Express z 1 gniazdem kontrolera systemu, 6 gniazdami peryferyjnymi PXIe, 1 gniazdem hybrydowym PXIe i 1 gniazdem czasowym PXIe


POBIERZ BROSZURĘ CMX09

CMX09 - PANELE GŁÓWNE I KONTROLERY PXIE
 • 9-gniazdowa obudowa PXI Express z 1 gniazdem kontrolera systemu, 6 gniazdami urządzeń peryferyjnych, 1 gniazdem hybrydowym i 1 gniazdem czasowym
 • Wysoka przepustowość Płyta montażowa PCIe Gen 2 z przepustowością gniazda 2 GB / s i przepustowością systemu 8 GB / s
 • W połączeniu z kontrolerem EMX-2500 LXI do połączeń Ethernet i dystrybucji w EMX09
 • Prawdziwa obudowa 4U
 • Solidna konstrukcja z rozszerzonym zakresem temperatur
 • Inteligentny wyświetlacz do monitorowania i kontroli zdrowia
 • Pierwsza obudowa zgodna z PXI Multicomputing (PXImc)
 • Dostępne mocowanie w stojaku, niestandardowe panele przednie i opcja przykręcania

NAJLEPSZA W KLASIE SZEROKOŚĆ
CMX09 wykorzystuje 4-liniową płytę montażową PCIe Gen 2, aby osiągnąć niezrównaną szybkość transmisji danych do 2 GB / s za pośrednictwem slotu i systemu 8 GB / s.
TKANINA ZAAWANSOWANA PRZEŁĄCZNIKA PCIE
Zaawansowana struktura przełączników CMX09 wykorzystuje innowacyjne metody, w tym nieprzezroczyste mostkowanie (NTB) i architekturę przełączników z możliwością podziału na partycje, aby umożliwić bezpośrednią komunikację między gniazdami i prawdziwą obsługę wielu root. Komputer mainframe zgodny z PXImc (PXI MultiComputing) w branży.
DYSTRYBUCJA IEEE-1588
W połączeniu z kontrolerem Gigabit Ethernet LXI EMX-2500, CMX09 pozwala na zmienianie w czasie danych ze wszystkich modułów wtykowych na wspólnej podstawie czasowej dla zaawansowanego synchronizacji i synchronizacji. Ponadto zapewnia również możliwość synchronizacji systemów PXI z instrumentami LXI.
MONITOROWANIE SYSTEMU DLA UPROSZCZONEJ KONSERWACJI
CMX09 ma wyświetlacz inteligentnego przełącznika na panelu przednim, który informuje o stanie / zdrowiu podwozia i może być również używany do sterowania prędkością wentylatora podwozia.
RUGGED DESIGN
Wytrzymała, kompaktowa i lekka konstrukcja CMX09 czyni go idealnym do zastosowań przenośnych. CMX09 jest dostępny z opcjonalnymi uchwytami, które ułatwiają podnoszenie i przenoszenie. Z przodu i na górze obudowy nie ma otworów wentylacyjnych, co chroni instrument przed zalaniem, gdy jest używany w środowisku przemysłowym. Do zastosowań w pojazdach lub na podłodze CMX09 jest wyposażony w opcję przykręcania, która umożliwia montaż ramy głównej na powierzchni.
EMX-2500 - INTERFEJS PXIE

EMX-2500 - jest pierwszym w branży interfejsem PXI Express opartym na LXI Gigabit Ethernet


POBIERZ BROSZURĘ EMX-2500

 • Pierwszy w branży pilot Gigabit Ethernet LXI do PXI Express
 • Ciągła przepustowość do 100 MB / s
 • Umożliwia zdalny dostęp do instrumentów VTI SentinelEX PXI w dowolnym miejscu na świecie na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu
 • Synchronizacja wielu podwozi przy użyciu standardowego źródła czasu IEEE-1588-2008
 • Łatwy w konfiguracji dla rozproszonych systemów akwizycji danych
 • Uproszczone wykrywanie i użytkowanie urządzenia - wystarczy wpisać adres IP, aby połączyć się z urządzeniem
 • IVI obsługuje szeroką gamę środowisk programowania aplikacji i systemów operacyjnych
 • Protokół REST HTTP do obsługi chmury i zaawansowanych aplikacji internetowych

Łączy to powszechne użycie oparte na sieci Ethernet i solidną architekturę z funkcjami specyficznymi dla oprzyrządowania, a także przewodową magistralą wyzwalającą i synchronizacją IEEE-1588-2008, a także rozszerza ją do zastosowania w komputerach mainframe PXI Express, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji do akwizycji danych.
UPROSZCZONE ODKRYWANIE I UŻYWANIE INSTRUMENTÓW
Gdy EMX-2500 jest podłączony do sieci lokalnej, EMX-2500 automatycznie przypisuje adres IP do komputera mainframe, umożliwiając podłączenie obudowy do adresu IP. Każde urządzenie z dostępem do Internetu podłączone do sieci lokalnej może działać jako host, w tym komputery stacjonarne, laptopy, tablety i smartfony.
CZAS PRECYZYJNY I SYNCHRONIZACJA
EMX-2500 zawiera wysoce precyzyjne źródło IEEE-1588 do znaczników czasu i modułów synchronizacji z dokładnością do 100ns.
WYSOKIE STAWKI TRANSFERU DANYCH - DO 100 MB / S ZRÓWNOWAŻONYCH PRZEZ
EMX-2500 wykorzystuje Gigabit Ethernet do osiągnięcia stałej prędkości transferu danych do 100 MB / s z komputera głównego PXI Express.
WIELU RAM GŁÓWNYCH, WSPÓLNY HOST
W przeciwieństwie do tradycyjnych wbudowanych kontrolerów hosta, EMX-2500 umożliwia sterowanie wieloma komputerami mainframe przez wspólnego hosta. Pozwala to na oszczędności i oszczędności na jednym komputerze. Skalowanie w górę lub w dół wymaga połączenia z jedną maszyną.
EMX-2401 - KONTROLER PXIE

EMX-2401 - to trzy-szczelinowy kontroler PXI Express do komputerów PC, który umożliwia kompaktowe oprzyrządowanie i integrację hosta w jednym komputerze mainframe


POBIERZ BROSZURĘ EMX-2401

 • Potężna moc obliczeniowa dzięki procesorowi Intel® Core ™ i5-520E 2,4 GHz
 • Dwukanałowy moduł DDR3 SODIMM, do 8 GB 1066 MHz
 • Przepustowość systemu do 2 GB / s
 • Możliwość połączenia PXI Express Link Konfiguracja czterech łączy x4 lub Dwa łącza x8
 • Zintegrowany dysk twardy SATA, 160 GB 7200 obr./min
 • Zintegrowane I / O umożliwiające hybrydowe systemy testowe: dwa porty Gigabit Ethernet, cztery porty USB 2.0, złącze Micro-D GPIB, złącze wideo DVI-I, gniazdo rozszerzeń ExpressCard / 34, wyzwalacz I / O dla zaawansowanych funkcji wyzwalania PXI ™
 • Programowalny timer nadzorujący

Wykorzystując GPIB, USB i LAN z wbudowanymi interfejsami na panelu przednim, EMX-2401 upraszcza komunikację z innymi instrumentami i integrację z hybrydowym systemem testowym. EMX-2401 jest oparty na procesorze Intel® Core ™ i5, który wymaga dużej mocy obliczeniowej lub wymaga środowisk wielozadaniowych.

Wbudowany kontroler obsługuje systemy operacyjne Microsoft Windows wstępnie zainstalowane z 64-bitowym systemem operacyjnym Windows 7.
EMX-2401 jest wyposażony w kilka portów peryferyjnych, które pozwalają na podłączenie go do karty ExpressCard PXI Express , Dwa porty Gigabit Ethernet zapewniają jeden port do połączenia LAN, a drugi do sterowania instrumentami LXI. Złącze Micro-D GPIB jest dostępne dla starszych urządzeń. Dostępne są cztery porty USB 2.0 do podłączenia klawiatury, myszy, napędów DVD i innych urządzeń peryferyjnych. Dwukierunkowe złącze wyzwalające SMB na panelu przednim może służyć do kierowania zewnętrznego sygnału wyzwalającego do / z płyty montażowej PXI. Magistrala wyzwalająca jest kierowana i może być programowo wybierana
Wbudowany kontroler przeznaczony jest do pracy w temperaturach od 0 do 55 ° C oraz w temperaturach od -20 do 70 ° C. Szeroki zakres temperatur roboczych i temperatur przechowywania sprawia, że ​​EMX-2401 jest idealny do wielu zastosowań testowych i pomiarowych.
UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08       Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści