DAQ : PXIExpress Karty pomiarowe VTI-Instruments - VTI Instruments - Systemy Akwizycji Danych DAQ

Akwizycja Danych Pomiarowych

Autoryzowany przedstawiciel

Data acquisition (DAQ)

Przejdź do treści

DAQ : PXIExpress Karty pomiarowe VTI-Instruments

Serie produktow > Standard PXI Express
Wybierz kategorię produktów PXIe poniżej:
Instrumenty PXIe - rodzina EMX
standard PXIe Express - EMX
Switch (rodzina SMX)
standard PXIe Express - SMX
Mainframe i kontrolery
standard PXIe Express - mainframe
NOWOŚĆ

Seria SMX (PXI Express)   -   BROSZURA

seria SMX - standard PXIe

Seria SMX jest rozszerzeniem wielokrotnie nagradzanej rodziny przełączników VTI serii EX1200. Zaprojektowany zgodnie z tą samą podstawową filozofią wysokiej gęstości bez kompromisów w zakresie wydajności, SMX po raz pierwszy wprowadza możliwość przełączania klasy instrumentalnej do PXI Express. Ponadto seria SMX wykorzystuje ten sam sterownik przełącznika, który jest używany w EX1200, umożliwiając bezproblemową integrację między rodzinami produktów. Upraszcza to przejście od niskiego do średniego systemu przełączników w PXI Express na duży system przełączników w EX1200.
SMX - spcecyfikacja i modele

Platforma akwizycji danych PXI Express

PXI Express
PXI Express to najszybsza obecnie dostępna platforma akwizycji danych o niezrównanej przepustowości przekraczającej 1 GB / si opóźnieniach mniejszych niż 1 μs. To sprawia, że ​​systemy akwizycji danych oparte na PXI Express są idealne do zastosowań wymagających dużej ilości danych, takich jak szybka digitalizacja, generowanie sygnałów i interfejsy komunikacyjne.
PXI Instruments / Chassis
PXI Express zapewnia większą przepustowość i jest oparty na PCI Express, jest bardziej odporny na przestarzałość w porównaniu do swojego poprzednika PXI. Cały nasz nowy rozwój opiera się na PXI Express, aby zapewnić długoterminową żywotność naszych produktów.
Platforma PXIe
W VTI produkujemy platformy kompatybilne ze wszystkimi kartami hybrydowymi PXI Express i PXI. Nasza obudowa PXI Express obsługuje prędkości danych do 8 GB / s.
Podsystemy PXIe
Podsystemy PXI Express obejmują aplikacje obejmujące generatory sygnałów PXI Express, urządzenia do przełączania sygnałów PXI Express (PXI), digitizery PXIe i inne aplikacje.

Zalety VTI PXI

Niezawodność
VTI jest pierwszym wyborem dla aplikacji, w których koszt testu jest wysoki, a awaria nie wchodzi w grę. Zastosowania obejmują testowanie systemu rakietowego i badanie silnika rakietowego na paliwo stałe. Wynika to z faktu, że nasze produkty są rozpoznawane w branży ze względu na ich niezawodność i zostały zaprojektowane z wbudowanymi możliwościami, aby zmaksymalizować pewność pomiaru. Mówiąc najprościej, jeśli potrzebujesz sprzętu, który zapewni Ci oczekiwane rezultaty, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć.
Długowieczność
Klienci oczekują testowanych produktów. Może to być szczególnie trudne w przemyśle lotniczym i obronnym, w którym produkty zwykle trwają dłużej niż dekadę. Właśnie dlatego każdy produkt VTI został zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko związane ze starzeniem się produktu i zagwarantować długoterminowe wsparcie.
W szczególności w przypadku naszych podwozi PXIe i podsystemów PXI zapewniamy, że nasz sprzęt jest odporny na przestarzałość, wykorzystując architekturę system-on-chip (SoC). Nie musimy być zależni od układów kontrolnych innych producentów.
Precyzja i wydajność
Siła VTI tkwi w sprzęcie, a nasze produkty są zaprojektowane w celu maksymalizacji dokładności, precyzji i wydajności. Odzwierciedlają to rodzaje branż, które korzystają z naszych produktów. Nasze systemy akwizycji danych są używane w aplikacjach takich jak testy silników odrzutowych, testy strukturalne samolotów i testy satelitarne.
Obsługa hybrydowego systemu testowego
Systemy testowe często wykorzystują mocne strony wielu platform oprzyrządowania, aby uzyskać najlepiej działające lub najbardziej opłacalne rozwiązanie. Produkty VX PXI Express zostały zaprojektowane w sposób unikalny, aby uprościć integrację z innymi platformami.
UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08       Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści